حقوق حریم خصوصی شما

این سیاست حریم خصوصی، حقوق شما نسبت به اطلاعات شخصیتان را شرح می دهد که ما آنها را جمع آوری، استفاده و ذخیره سازی می کنیم و به اشتراک می گذاریم و از آنها محافظت می کنیم. این سیاست برای وب سایت یک پی و کلیه سایت های مرتبط با ان، برنامه های کاربردی، سرویس ها و ابزارها صرف نظر از نحوه دسترسی شما به آنها و یا نحوه استفاده از آنها اعمال می شود.

مطالب::

 • حدود و رضایت
 • جمع آوری اطلاعات شخصی
 • چگونه از اطلاعات شخصی جمع آوری شده استفاده کنیم؟
 • بازاریابی
 • چگونه از Cookies و فناوری های مشابه استفاده می کنیم
 • چگونه از اطلاعات شخصی محافظت و نگهداری می کنیم
 • چگونه اطلاعات شخصی را با سایر کاربران یک پی به اشتراک می گذاریم
 • چگونه اطلاعات شخصی را با سایر اشخاص ثالث به اشتراک می گذاریم
 • استفاده از Log In ( ورود به سیستم) در یک پی
 • چگونه می توانید به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کرده و آنها را تغییر دهید
 • چگونه می توانید در خصوص پرسش های مربوط به حریم خصوصی با ما تماس بگیرید

حدود و رضایت

شما هنگام امضای این سیاست حریم خصوصی برای دسترسی و استفاده از محصولات، خدمات، محتوا، ویژگی ها، فناوری ها و یا عملکردهای عرضه شده در وبسایت ما و یا کلیه سایتهای مرتبط، برنامه های کاربردی و سرویس ها (که جمعاً سرویس های یک پی نامیده می شوند)، این سیاست حریم خصوصی را قبول می کنید. هدف از این سیاست حریم خصوصی نظارت بر استفاده از سرویس های یک پی توسط کاربرانمان (بدون محدود شدن به کسانی که از سرویس های یک پی در جریان کسب و کار و یا تجارت خود استفاده می کنند) است مگر اینکه از طریق قرارداد طور دیگری توافق شده باشد. ما می توانیم این سیاست حریم خصوصی را در هر زمانی با نصب نسخه اصلاح شده در وبسایت خود تغییر دهیم. نسخه اصلاح شده از تاریخ رسمی انتشار آن اثربخش خواهد بود. علاوه براین اگر نسخه اصلاح شده در حد قابل توجهی تغییر کرده باشد ما 30 روز قبل با نصب اعلانیه تغییر در صفحه به روزرسانی سیاست در وب سایت خود ، شما را در جریان امر قرار می دهیم. پس از دوره سی روزه اعلان، چنین تصور خواهد شد که شما نسبت به کلیه اصلاحیه های این سیاست حریم خصوصی علناً رضایت داده اید.

جمع آوری اطلاعات شخصی

اطلاعات مورد نیاز: برای ایجاد حساب کاربری و استفاده از خدمات یک پی، باید نام، آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را ارائه دهید.ما همچنین دیگر اطلاعات تجاری یا هویتی شما را در صورت دریافت تراکنش هایی با مبلغ بالا دریافت میکنیم همچنین قوانین ما به منظور تطبیق با تعهدات ضد پولشویی طبق قوانین اروپا بنا شده است.

استفاده از دستگاه خود: هنگام استفاده از سرویس های یک پی با هر وسیله ای(به صورت بی سیم و یا با یک خط ثابت یاهر روش دیگری)، ممکن است ما اطلاعاتی از قبیل داده های ورود به سیستم (شامل شناسه دستگاه و …) و اطلاعات جغرافیایی برای ارائه خدمات یک پی را جمع آوری و ذخیره کنیم.

اطلاعات صادقانه: اگر ما به شما اجازه عضویت در یک طرح وفاداری را دهیم ممکن است از شما بخواهیم که ID عضویت خود را در اختیار ما قرار دهید.

اطلاعات تراکنش ها: هنگام استفاده از خدمات یک پی برای درخواست پول از شخصی دیگر، از شما میخواهیم که اطلاعات مربوط به این تراکنش را ارائه دهید. این اطلاعات شامل میزان و نوع تراکنش (خرید کالا، خرید خدمات یا انتقال پول ساده)، سایر جزئیات خرید و آدرس ایمیل یا شماره تلفن شخص ثالث است. همچنین، هنگام ارسال پول برای دیگر مشتریان یک پی، از شما خواسته می شود برای تکمیل تراکنش، اطلاعات شخصی خود را برای آن مشتری ارسال کنید. این جزئیات همچنین ممکن است از طرف آن مشتری نیز منتقل شود. ما همچنین آدرس اینترنتی (آدرس آی پی) و سایر اطلاعات شناسایی مربوط به رایانه یا دستگاهی را که برای دسترسی به حساب یک پی از آن استفاده می کنید، برای کمک به تشخیص موارد احتمالی تراکنش های غیر مجاز، جمع آوری می کنیم.

اطلاعات مربوط به شما از طرف شخص ثالث: به منظور محافظت از تمام مشتریان در برابر تقلب ، اطلاعاتی را که شما از پردازنده های پرداخت و یا موسسات مالی و اعتباری ارائه می دهید، تأیید می کنیم.

اگر مبلغ کلی پرداخت خود را از طریق خدمات یک پی دریافت می کنید یا اگر به عنوان یک تاجر فروش های محدودی دارید، در بعضی شرایط لازم است تا در مورد شما و کسب و کارتان، و همچنین در مورد مدیران، سهامداران و شرکای شما، از یک مرجع اعتباری اطلاعاتی کسب کنیم. یک پی، با صلاحدید خود، حق دارد به صورت منظم یک گزارش کسب و کار / یا اعتبار مصرف کننده ارائه شده توسط یک مرجع اعتباری برای هر حساب را بازیابی و بازبینی کند و حق بستن حساب را براساس اطلاعاتی که در طول روند بررسی دریافت کرده است را دارد.

اگر از حساب یک پی خود برای فروش اقلام استفاده می کنید، ما همچنین می توانیم اطلاعات عمومی درباره کسب و کار شما و رفتار شما در رسانه های اجتماعی (مانند آدرس ایمیل و تعداد `لایک ها` و `فالوورها`)را تا حد ممکن جهت ارزیابی تراکنش ها و کسب و کار شما جمع آوری کنیم.

اطلاعات درباره شما از سایر منابع: ما همچنین ممکن است اطلاعات مربوط به شما را از منابع دیگری از جمله از اعضای خانواده یك پی، شركت های دیگر (با توجه به خط مشی های حریم خصوصی و قوانین كاربردی) جمع آوری کنیم.

تأیید اضافی: برای زمانی است که ما نمی توانیم اطلاعات ارائه شده از طرف شما را تایید کنیم و یا اگر درخواست صدور چک به یک آدرس غیر معتبر را داشته باشید.

صورت حساب کارت : ممکن است از شما بخواهیم تا اطلاعات بیشتری را از طریق فکس برای ما بفرستید و یا در سیستم آپلود کنید (مانند مدارک شناسایی از جمله گواهی نامه رانندگی، صورتحساب کارت بانکی و یا آخرین قبض خدماتی و یا اطلاعات دیگری که به آدرس شما مرتبط باشد)، و یا ممکن است از شما بخواهیم برای تایید اطلاعات خود به برخی سوالات به صورت آنلاین پاسخ دهید.

اطلاعات ترافیک وبسایت: طبق استانداردهای ارتباطات اینترنتی، هنگامی که به وب سایت یک پی وارد می شوید یا از آن خارج می شوید، ما به طور خودکار وب آدرسی را که از آنجا وارد یا خارج شده اید را ثبت می کنیم. ما همچنین اطلاعاتی را در مورد اینکه چه صفحاتی از وب سایت ما را بازدید کرده اید، جمع آوری می کنیم،از جمله آی پی آدرس، نوع مرورگر شما و زمان دسترسی به وب سایت ما.

کوکی ها، وب سایت ها، ذخیره سازی محلی و فن آوری های مشابه: زمانی که به وب سایت ما دسترسی پیدا می کنید و یا از خدمات یک پی استفاده می کنید، ما (از جمله شرکتهایی که با آنها کار میکنیم) ممکن است فایلهای داده کوچکی را روی رایانه یا سایر دستگاهها قرار دهیم. این فایل های داده ممکن است کوکی ها، پیکسل تگ ها، فلش کوکی ها یا سایر ذخیره های محلی ارائه شده توسط مرورگر شما یا برنامه های مرتبط می باشد. ما از کوکی ها برای تشخیص شما به عنوان یک مشتری، سفارشی کردن خدمات یک پی، محتوا و تبلیغات، اندازه گیری اثربخشی تبلیغاتی، کمک به اطمینان از امنیت حساب شما، رفع خطر و جلوگیری از تقلب، و ترویج اعتماد و ایمنی در سراسر سایت خود استفاده می کنیم.

شما مجاز به لغو کوکی های ما در صورت داشتن مجوز در افزونه مرورگر خود هستید، اگرچه کوکی های ما برای جلوگیری از تقلب یا اطمینان از امنیت وب سایت است. با این حال، کاهش کوکی های ما ممکن است در استفاده شما از وب سایت ما و خدمات یک پی اخلال ایجاد کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده ما از این فن آوری، لطفا سیاست های ما در کوکی ها، وب سایت ها و تکنولوژی های مشابه را مطالعه کنید.

ارتباطات: هنگامی که با خدمات مشتریان یا سایر روش ها (مثلا از طریق ایمیل، فکس، تماس تلفنی، توییت و غیره) با ما ارتباط برقرار کنید، ما کلیه این اطلاعات و پاسخ های خودرا در سوابق حساب شما ذخیره می کنیم.

پرسشنامه ها، نظرسنجی ها، رقابت ها و مشخصات فردی: در هر زمانی ما پرسشنامه های اختیاری، نظرسنجی ها و قرعه کشی هایی را برای کاربران خود به منظور جمع آوری اطلاعات جمعیت شناختی یا ارزیابی منافع و نیازهای کاربران ارائه می دهیم. اگر اطلاعات شخصی شناسایی شده توسط کاربران ما را در این پرسشنامه ها، نظرسنجی ها و مسابقات جمع آوری کنیم، کاربران به اطلاع از نحوه استفاده از اطلاعات مشارکت آنها در نظرسنجی و پرسشنامه ها پی می برند.

اطلاعات حساب کاربری: به منظور سیاست حفظ حریم خصوصی و اطلاعات حساب کاربری بدون محدودیت: نام، آدرس، آدرس ایمیل، شماره تلفن، نام کاربری، عکس، آی پی آدرس، آی پی دستگاه، اطلاعات جغرافیایی، شماره اکانت، نوع اکانت، جزئیات ابزار تأمین مالی مربوط به حساب، جزئیات تراکنش ها، جزئیات تراکنش های تجاری، بیانیه های مشتری و گزارش ها، تنظیمات حساب کاربری، جزئیات هویت جمع آوری شده به عنوان بخشی در قالب ‘شناخت مشتریان’ محفوظ می ماند.

چگونه از اطلاعات شخصی جمع آوری شده استفاده کنیم؟

استفاده داخلی: ما اطلاعات خود را در سرورهای موجود در اتحادیه اروپا و سایر نقاط جهان که امکانات یک پی در آن واقع شده اند جمع آوری، ذخیره و پردازش می کنیم.

 • فرآیند تراکنش ها و ارائه خدمات یک پی;
 • هویت خود را تأیید کنید، شامل فرآیندهایی در طول ایجاد حساب و تنظیم مجدد رمز عبور;
 • حل اختلافات، جمع آوری هزینه ها و رفع مشکلات;
 • مدیریت ریسک، یا شناسایی، پیشگیری و یا مقابله با تقلب و سایر فعالیت های غیرقانونی.
 • شناسایی، جلوگیری و یا مقابله با تخلف از سیاست ها یا توافقنامه کاربر.;
 • ارائه خدمات پشتیبانی مشتریان;
 • سفارشی سازی خدمات یک پی برای مشتریان برای بهبود تجربه کاربری کاربران;
 • اندازه گیری میزان عملکرد خدمات یک پی و بهبود محتوا و طرح ها;
 • مدیریت و محافظت از زیرساخت های فن آوری اطلاعات ;
 • ارائه بازاریابی و تبلیغات هدفمند، ارائه خدمات به روز رسانی شده و پیشنهادات تبلیغاتی که براساس تنظیمات ارتباطی برای حساب کاربری یک پی تعریف شده است. (لطفا به بخش ‘تماس با مشتریان یک پی’) و فعالیت های خود در هنگام استفاده از خدمات یک پی مراجعه کنید.

پرسشنامه ها، رقابت ها، نظرسنجی ها و مشخصات حساب کاربری: اگر بخواهید به پرسشنامه های انتخابی یا نظرسنجی های ما پاسخ دهید، با این نظرسنجی ما می توانیم از این اطلاعات برای بهبود خدمات یک پی استفاده کنیم، به شما اطلاعات مربوط به بازاریابی و تبلیغات و رقابت ها و نحوه مدیریت آنها را ارائه دهیم.

تماس با مشتریان یک پی: ما به طور منظم از طریق ایمیل برای ارائه خدمات درخواست شده با کاربران خود ارتباط برقرار می کنیم. ما همچنین با استفاده از تماس تلفنی با مشتریان خودارتباط برقرار می کنیم.

 • حل شکایات مشتری یا کاربران از طریق خدمات یک پی.;
 • پاسخ به درخواست کاربران از طریق خدمات مشتریان.;
 • اطلاع به کاربران در صورتی که تشخیص دهیم حساب آنها یا هر یک از تراکنش های آنها برای یک هدف غیرقانونی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • تأیید اطلاعات مربوط به هویت کاربر، فعالیت کسب و کار یا حساب کاربری.
 • انجام فعالیت های جمع آوری شده.;
 • انجام نظرسنجی های مشتری;
 • بررسی تراکنش های مشکوک.

ما از اطلاعات ایمیل و آدرس شما برای تایید حساب کاربری یک پی، ارسال پیغام تراکنش های مالی (شامل پرداخت های مذکور که در ادامه توضیح داده شده)، آگاه‌ سازی شما در مورد تغییرات اساسی در محصولات و خدمات و همچنین ارسال هشدارها و پیام های هشداردهنده مطابق قانون استفاده می شود. به طور کل این پیام ها از نوع اطلاعات تبلیغاتی نمی باشند و اطلاعات ضروری را به کاربران انتقال می دهند بنابراین کاربر نمی تواند مانع ارسال این دست پیام ها شود.

ما همچنین از ادرس ایمیل شما برای ارسال انواع راه های ارتباطی تحت کنترل شما استفاده می کنیم. شامل اخبار یک پی، نکات، نظرسنجی های مشتری و اطلاع از تبلیغات ویژه شخص ثالث. با وارد شدن به حساب کاربری خود و انتخاب پنل تنظیمات می توانید انتخاب کنید که خبرنامه ها و یا هر یک از این انواع ارتباط ها را دریافت کنید یا خیر.

ممکن است ما با شما از طریق ارسال پیامک نیز ارتباط برقرار کنیم. (پیامک نیز مانند ایمیل به منظور مدیریت اختیارات ارتباطی شما در نظر گرفته می شود.)

پیرامون ممیزی های مستقل صورتهای مالی، حسابرسان ما ممکن به دنبال نمونه ای از مشتریان برای تایید سوابق باشند. با این وجود، آنها نمی توانند از اطلاعات شخصی شما برای اهداف ثانویه استفاده کنند.

بازاریابی

ما بدون کسب رضایت صریح شما، اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث به منظور استفاده آنها برای اهداف بازاریابی قرار نمی دهیم. ما می توانیم اطلاعات شخصی شما را با اطلاعاتی که از سایر شرکت ها جمع آوری می کنیم ترکیب کنیم و از آنها برای ارتقاء و شخصی کردن سرویس یک پی، محتوا و آگهی دهی استفاده کنیم. اگر نمی خواهید ارتباطات بازاریابی ما را دریافت کنید و یا در برنامه های آگهی-سفارشی سازی ما شرکت کنید اولویت خود را با ورود به حساب خود و رفتن به بخش اعلانات (Notifications) و به روزرسانی الویت های خود مشخص کنید و یا آن را با رعایت دستورالعمل هایی که ممکن است در ارتباطات و تبلیغات ارائه شوند مشخص نمایید.

ما برای الویت های ارتباطات شما احترام قائل هستیم. اگر دیگر نمی خواهید اعلان ها را از طریق برنامه کاربردی ما دریافت کنید می توانید الویت های خود را با بازدید از صفحه تنظیمات برنامه کاربردی تغییر دهید.

چگونه از Cookies و فناوری های مشابه استفاده می کنیم

هنگام دسترسی شما به وب سایت ما و یا هنگامی که از سرویس یک پی استفاده می کنید ما (از جمله شرکت هایی که با آنها کار می کنیم) می توانیم فایل های کوچک داده ها را در رایانه و یا سایر ابزارهای رایانه ای شما قرار دهیم. این فایل های داده ممکن است Cookies، برچسب های پیکسل، برچسب های الکترونیک، Flash Cookies و یا سایر حافظه های محلی تأمین شده توسط مرورگر و یا برنامه های کاربردی مرتبط با آن که (جمعاً به آنها Cookies گفته می شود) باشند. ما از این فناوری ها برای شناسایی شما به عنوان یک مشتری، سفارشی کردن سرویس یک پی، محتوا، و اطلاع رسانی، اندازه گیری اثربخشی تبلیغاتی، کمک به تضمین اینکه امنیت حساب شما به خطر نمی افتد، رفع ریسک و جلوگیری از کلاهبرداری، و ارتقاء اعتماد و ایمنی در سایت های خود و سرویس یک پی استفاده می کنیم.

اگر مرورگر شما و یا بخش افزودنی مرورگر شما (add-on) اجازه دهد شما آزادید که از دریافت Cookies های ما امتناع ورزید در غیر این صورت Cookies های ما باید جلوی کلاهبرداری را گرفته و امنیت وبسایت هایی که ما کنترل می کنیم را تضمین کنند. به هر حال امتناع از Cookies ها ممکن است در استفاده از وب سایت ما و یا سرویس یک پی اختلال ایجاد نماید.

ردیابی نکنید: (DNT) یکی از تنظیمات اختیاری مرورگر است که با آن می توانید اولویت های خود درباره ردیابی توسط آگهی دهندگان و سایر اشخاص ثالث را بیان کنید. ما اینک به سیگنال های DNT پاسخ نمی دهیم. به هر حال، اعلان ردیابی توسط آگهی دهندگان و سایر اشخاص ثالث در سیاست های حریم خصوصی و کوکی ها را ارائه کنید.

برای کسب اطلاعات دقیق درباره نحوه استفاده ما از فناوری ها لطفاً از سیاست ما در Cookies, Web Beacons, and Similar Technologies (کوکی ها، برج های دیدبانی وب، و فناوری های مشابه) بازدید کنید.

چگونه از اطلاعات شخصی محافظت و نگهداری می کنیم

در طول این سیاست حفظ حریم خصوصی، ما از اصطلاح ‘اطلاعات شخصی’ برای توصیف اطلاعاتی استفاده می کنیم که مرتبط با یک فرد خاص و برای شناسایی آن فرد استفاده شود. ما از اطلاعات شخصی که شامل نام مستعار باشد به طوری که نام کاربر خاصی را توصیف نکند، استفاده نمی کنیم.

ما اطلاعات شخصی شما را در رایانه های خود در آمریکای شمالی، آسیا، اروپا و سایر نقاط جهان در مکان هایی که تأسیسات ما در آنجا قرار دارند ذخیره سازی و پردازش می کنیم. ما از اطلاعات شما با استفاده از اقدامات امنیتی فیزیکی، فنی و اداری محافظت می کنیم تا خطر مفقود شدن، سوء استفاده، دسترسی غیر مجاز، افشا و تغییر اطلاعات شما را کاهش دهیم. برخی از اقدامات محافظاتی که ما استفاده می کنیم عبارتند از فایروال ها و رمزنگاری داده ها، کنترل دسترسی فیزیکی به مراکز داده ما و مجوزز کنترل دسترسی اطلاعات.

 

هنگامی که شما با دیگران معامله می کنید ممکن است ما به طرف مقابل، اطلاعات لازم برای اینکه بتوانید معامله را تمام کنید را بدهیم مانند نام شما، ID حساب شما، جزئیات تماس، نشانی حمل و نقل و صدور قبض، و یا سایر اطلاعات لازم برای ارتقاء قابلیت اطمینان و امنیت معامله. اگر یک معامله برگزار شود، ناموفق شود، و یا بعداً نامعتبر شود ما می توانیم جزئیات این معامله ناموفق را نیز ارائه کنیم. برای تسهیل حل اختلاف، می توانیم نشانی فروشنده را به خریدار بدهیم تا بتواند کالاها را به فروشنده پس دهد. طرف دریافت کننده حق ندارد از این اطلاعات برای اهداف نامرتبط استفاده کند مثلاً برای اینکه مستقیماً به شما چیزی بفروشد، مگر اینکه شما با این موضوع موافقت کرده باشید. تماس با کاربران با پیام های ناخواسته و یا تهدید آمیز بر خلاف سیاست های ما است و به منزله نقض توافق نامه کاربر ما محسوب می شود. اگر کسی برای شما پول بفرستد و وارد نشانی ایمیل شما و یا شماره تلفن شما شود ما نام ثبتی شما را به او می دهیم تا بتواند تأیید کند که پول را به شماره حساب درست می فرستد.

اگر شخصی برای شما وجهی انتقال دهد و آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما را وارد کند، ما نام ثبت شده شما را معرفی می کنیم تا شخص انتقال دهنده اطمینان پیدا کند که به حساب صحیحی وجه را انتقال خواهد داد.

ما با اشخاص ثالث کار می کنیم از جمله با تجار، تا بتوانند با استفاده از یک پی برای شما وجه ارسال کنند. با انجام این کار، شخص ثالث می تواند اطلاعات مربوط به شما را با ما در اشتراک بگذارد مانند نشانی ایمیل شما و یا شماره تلفن شما را، تا به شما اطلاع بدهد وجهی را برایتان فرستاده است و یا به شما بگوید که اقدام به پرداخت وجه به یک تاجر و یا شخص ثالث کرده اید. ما از این اطلاعات برای تأیید این امر استفاده می کنیم که شما یکی از مشتریان یک پی هستید و می توانید یک پی به عنوان فرمی از پرداخت را فعال کنید، و یا از این اطلاعات برای ارسال اعلان وضعیت پرداخت استفاده می کنیم. همچنین، اگر درخواست کنید که ما موقعیت شما را به عنوان مشتری یک پی برای یک شخص ثالث تأیید کنیم ما این کار را انجام خواهیم داد.

اگر کارت امتیاز و یا کارت هدیه خود از یک تاجر یک پی را به حساب خود وصل کنید ما می توانیم وقتی شما با استفاده از یک پی پرداخت می کنید شماره کارت شما را با آن تاجر به اشتراک بگذاریم.

لطفاً توجه داشته باشید که تجار، فروشندگان و کاربرانی که از آنها خرید می کنید و یا با آنها تماس برقرار می کنید خودشان سیاست های حریم خصوصی را دارند و با وجود اینکه توافق نامه کاربر یک پی به سایر طرف های معامله اجازه نمی دهد از این اطلاعات برای کاری به غیر از تأمین سرویس های یک پی استفاده کنند یک پی مسئول فعالیت های آنان از جمله فعالیت های آنها برای محافظت از اطلاعات نیست.

صرف نظر از اینها، تا زمانی که شما اجازه ندهید و یا برای رعایت قوانین کارت اعتباری، احضاریه، و یا سایر مراحل حقوقی لازم به افشای اطلاعات شما نباشد ما هرگز شماره کارت اعتباری و یا شماره حساب بانکی شما را برای کسی که با استفاده از یک پی به او پولی پرداخت کرده اید و یا به شما پولی پرداخت کرده است، و یا برای اشخاث ثالثی که سرویس یک پی را عرضه کرده و یا مورد استفاده قرار می دهند افشا نمی کنیم.

چگونه اطلاعات شخصی را با سایر اشخاص ثالث به اشتراک می گذاریم

ما ممکن است اطلاعات شخصی شما از جمله نام، جزئیات تماس، و معاملات و فعالیت های شما را با اشخاص زیر به اشتراک بگذاریم:

 • اعضای خانواده شرکت یک پی مانند یک پی کردیت، تا محتوای مشترک، محصول و خدمات (مانند ثبت، معاملات، و پشتیبانی از مشتری) را برای کمک به شناسایی اعمال بالقوه غیرقانونی و نقض سیاست های ما و جلوگیری از وقوع این اعمال و نقض ها و برای هدایت تصمیمات مربوط به محصولات، خدمات و ارتباطات آنها تأمین کنند. اعضای خانواده شرکت ما از این اطلاعات برای ارسال ارتباطات بازاریابی برای شما استفاده می کنند البته تنها در صورتی که شما درخواست دریافت این گونه خدمات را کرده باشید. مؤسسات مالی که با آنها شراکت داریم تا به طور مشترک یک محصول را بسازیم و عرضه کنیم ( از جمله کارت اعتباری یک پی اکتراس که در آن ما اطلاعات را با بانک سینکرونی مثلاً در ارتباط با عرضه های از پیش تأیید شده برای کارت اعتباری یک پی اکستراس به اشتراک می گذاریم و همچنین برای سایر موارد). این مؤسسات مالی ممکن است از این اطلاعات تنها برای بازاریابی محصولات مرتبط با یک پی استفاده کنند البته اگر شما برای استفاده از این اطلاعات برای سایر کاربران رضایت داده باشید.
 • ادارات اعتباری و اژانس های وصول وجه برای گزارش دادن اطلاعات حساب در چارچوب قانون
 • شرکای بانکی طبق الزام قوانین انجمن کارت اعتباری برای گنجاندن اسامی تجار منسوخ در فهرست خود (چنانچه در کار با آنها به معیارهایی برخورد کردید که شامل داشتن یک پی هستند حساب یک پی خود را به خاطر نقش توافق کاربر یک پی خود ببندید)
 • شرکت هایی که ما قصد داریم با آنها ادغام شویم و یا آنها را اکتساب کنیم. (اگر چنین ترکیبی رخ دهد ما نهاد تازه ترکیب شده را ملزم به رعایت این سیاست حریم خصوصی در ارتباط با اطلاعات شخصی شما می کنیم. اگر امکان استفاده از اطلاعات شخصی شما بر خلاف این سیاست وجود داشته باشد از قبل به شما اطلاع می دهیم).
 • مسئولین اجرای قانون، مسئولین دولت، و یا سایر اشخاص ثالث پیرو احضاریه، حکم دادگاه، و یا سایر روندهای قانونی و یا الزامات قابل اعمال برای یک پی و یا یکی از شرکت های وابسته به ان؛ وقتی برای رعایت قانون و یا قوانین کارت اعتباری نیاز به انجام این کار داریم؛ یا وقتی بنا به صلاحید خود بر این باوریم که افشای اطلاعات شخصی برای جلوگیری از زیان فیزیکی و یا زیان مالی، برای گزارش کردن فعالیت های غیرقانونی مورد ظن، و یا برای بررسی نقض توافق نامه کاربر لازم است.
 • سایر اشخاص ثالث غیروابسته برای اهداف زیر::
  • جلوگیری از کلاهبرداری و مدیریت ریسک: برای کمک به جلوگیری از کلاهبرداری و ارزیابی و مدیریت ریسک. برای مثال اگر از سرویس یک پی برای خرید و یا فروش کالا با استفاده از پذیرنده و یا شرکت های وابسته به آن ( پذیرنده ) استفاده می کنید ما می توانیم اطلاعات حساب را برای کمک به محافظت از حساب شما در برابر کلاهبرداری، خبر دادن به شما در صورت کشف کلاهبرداری در حساب های شما، و یا ارزیابی ریسک اعتبار به اشتراک بگذاریم. به عنوان بخشی از اقدامات مربوط به جلوگیری از کلاهبرداری و مدیریت ریسک، ما می توانیم اطلاعات ضروری حساب را در مواردی با پذیرنده به اشتراک بگذاریم که در آنها یک پی بر اساس اختلافات، مطالبات، پس دادن هزینه و یا سایر سناریوهای مربوط به خرید و فروش کالا ، برای حساب شما یک ممنوعیت یا محدودیت را قرار داده است. همچنین به عنوان بخشی از جلوگیری از اقدامات مربوط به کلاهبرداری و مدیریت ریسک، ما می توانیم اطلاعات حساب را با پذیرنده به اشتراک بگذاریم تا بتواند برنامه های خود را برای ارزیابی خریداران و یا فروشندگان اداره کند.
  • خدمات مشتری: برای اهداف خدمات مشتری از جمله برای کمک به خدمت رسانی به حساب های شما و یا برای حل اختلافات (مثلاً در ارتباط با صدور قبض یا معامله)
  • حمل و نقل: در ارتباط با حمل و نقل و سایر خدمات مرتبط برای خریدهای انجام شده با استفاده از یک پی
  • رعایت قانون: برای کمک به رعایت الزامات تأیید تأمین مالی ضد-تروریستی و ضد پولشویی
  • تأمین کنندگان خدمات: برای اینکه تأمین کنندگان خدماتی که با ما قرارداد دارند بتوانند از عملیات های تجاری ما پشتیبانی کنند مانند جلوگیری از کلاهبرداری، وصول قبوض، بازاریابی، خدمات مشتری و خدمات فناوری. قراردادهای ما دیکته می کنند که این تأمین کنندگان خدمات تنها باید از اطلاعات شما در ارتباط با خدماتی که برای ما انجام می دهند استفاده کنند نه برای منافع خود.
 • سایر اشخاص ثالث با رضایت و یا صلاحدید شما برای انجام این کار.

لطفاً توجه داشته باشید که این اشخاص ثالث ممکن است در کشورهای دیگری باشند که قوانین پردازش اطلاعات شخصی ممکن است به اندازه قوانین کشور شما سختگیر نباشند.

اگر در وبسایت شخص ثالث به طور مستقیم یک حساب کاربری ایجاد کنید و یا از طریق برنامه کاربردی شخص ثالث حساب باز کنید هر گونه اطلاعاتی که در آن وبسایت و یا برنامه کاربردی وارد کنید ( و نه به طور مستقیم در وبسایت یک پی) با صاحب وبسایت و یا برنامه کاربردی شخص ثالث به اشتراک گذاشته خواهد شد. این سایت ها تحت تسلط سیاست های حریم خصوصی خودشان هستند و به شما توصیه می کنیم قبل از اینکه اطلاعات شخصی خود را به سایت مورد نظر بدهید ابتدا سیاست های حریم خصوصی آنها را مطالعه کنید. یک پی مسئول محتوا و یا فعالیت های اطلاعاتی این اشخاص ثالث نیست.

استفاده از Log In ( ورود به سیستم) در یک پی

در یک پی، Log In ابزاری است که برای ارتقاء تجربه شما در اینترنت ساخته شده است. شما با Log In در یک پی می توانید خلق حساب و پردازش ورود هنگام استفاده از وبسایت های شخص ثالث را مؤثر و آسان و ساده کنید و این وبسایت ها می تواند با آن تجربه شما در سایت های خود را ارتقاء دهند. به جای خلق کردن اسامی کاربر متعدد و رمز ورودهای متعدد برای هر وبسایتی که از آن بازدید می کنید می توانید با Log In در یک پی، برای شرکت در یک وبسایت با استفاده از اطلاعات فعلی ورود به سیستم یک پی عضو شوید. وقتی از Log In در یک پی استفاده می کنید موافقت می کنید که یک پی می تواند اطلاعات فهرست بندی شده در Log In در صفحه رضایت یک پی و یا Log In شما در تنظیمات حساب یک پی را برای وبسایتی که وارد آن می شوید به اشتراک بگذارد. اطلاعاتی که اجازه می دهید یک پی با این وبسایت های شخص ثالث به اشتراک بگذارد مشمول همه شرایط توافق نامه خدمات و حریم خصوصی شخص ثالث هستند بنابراین توصیه می کنیم سیاست های آنها را مطالعه کنید.

چگونه می توانید به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کرده و آنها را تغییر دهید

شما در هر زمانی می توانید با ورود به حساب خود و بررسی تنظیمات و پروفایل حساب خود به بررسی و ویرایش اطلاعات شخصی خود بپردازید. می توانید حساب خود را نیز از طریق وبسایت یک پی ببندید. اگر حساب یک پی خود را بندید ما علامت بسته شده (Closed) را در پایگاه داده های خود روی حساب شما می گذاریم اما ممکن است برای مدت زمان معین، اطلاعات شخصی حساب شما را نگه داریم و آنها را طبق این سیاست حریم خصوصی برای حساب هایی که بسته نشده اند افشا کنیم. ما همچنین، ممکن است اطلاعات شخصی حساب شما را برای جمع آوری هر گونه بدهی، حل اختلاف، مسائل اشکال زدائی، کمک به هرگونه تفحص، جلوگیری از کلاهبرداری، اجرای توافق نامه کاربر خود، یا سایر فعالیت های لازم و یا مجاز طبق قانون نگه داریم.

چگونه می توانید در خصوص پرسش های مربوط به حریم خصوصی با ما تماس بگیرید

اگر پرسش و یا نگرانی نسبت به این سیاست حریم خصوصی دارید باید با ارسال ایمیل به نشانی [email protected] با ما در ارتباط باشید.