مستر کارت

پرداخت های ارزی خود را با
مستر کارت یک پی مدیریت کنید

مستر کارت
مسترکارت یک شرکت خدمات مالی چند ملیتی است که فعالیت اصلی آن پردازش پرداخت ها و البته ساده تر کردن سفرها و پرداخت های ایرانیان است!
به این صورت که با داشتن این کارت دیگر نیازی به حمل پول نقد در سفرها نیست. مستر کارت یک راه حل امن برای پرداخت و دریافت وجه نقد از طریق خودپردازهای سرتاسر دنیا است. همچنین این کارت به شما این امکان را می دهد که از فروشگاه های آنلاین در سراسر جهان خرید کنید٬ بلیت هواپیما بگیرید٬ هتل رزرو کنید و پرداخت های آنلاین خود را مدیریت کنید. در ضمن نگران نباشید! شما به راحتی می توانید پول باقی مانده در کارت اعتباری خود را به صورت ریالی دریافت کنید

مستر کارت مناسب خود را انتخاب کنید

ویژگی های مستر کارت

ویژگی های عمومی مستر کارت

  • می توانید مستر کارت را به دفعات نامحدود شارژ کنید.
  • موجودی کارت از طریق اینترنت بانک و خودپردازهای مسترکارت قابل مشاهده است.
  • می توانید به صورت روزانه خرید کنید یا از ATM برداشت کنید.
  • ارز پایه یورو بوده و قابل تبدیل به ارزهای دیگر است.
  • می توانید در تمامی پایانه های فروشگاهی (POS) خارج از کشور متصل به مستر، از این کارت استفاده کنید.
مزایای مستر کارت

مزایای مسترکارت یک پی

  • از طریق اکانت یک پی به صورت آنی کارت را شارژ کرده یا از آن برداشت کنید.
  • به راحتی با استفاده از پلتفرم یک پی ارز باقی مانده در مستر کارت خود را به صورت آنلاین به ریال تبدیل کرده و برداشت کنید.
  • از بالاترین سطح امنیت کارت های اعتباری در خریدهای اینترنتی بهرمند شوید.
  • ریز تراکنش ها را از طریق پنل کاربری یک پی مشاهده کنید.
  • در هر ساعت از شبانه روز می توانید از طریق پشتیبانی آنلاین 24 ساعته سایت، تمامی سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

مستر کارت فیزیکی

یک پی سه نوع مستر کارت فیزیکی به متقاضیان ارايه می دهد که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارد و در جدول زیر می توانید آن ها را باهم مقایسه کرده و مستر کارت فیزیکی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

به طور خلاصه این مستر کارت های فیزیکی قابلیت استفاده در دستگاه های خودپرداز و POSخارج از کشور و دریافت وجه نقد از این طریق را دارند همچنین استفاده کنندگان می توانند پرداخت های آنلاین داشته باشند و هر زمان که بخواهند مجددا آن را شارژ کنند.

یک پی با ارایه پایین ترین نرخ های صدور کارت٬ هزینه های سالیانه و ماهیانه٬همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته٬ متقاضیان عزیز را در انتخاب بهترین سرویس یاری می کند.

دریافت مستر کارت فیزیکی
مستر کارت فیزیکی

گیفت کارت

گیفت کارت های یک پی در نوع GIFT MASTERCARD و VIRTUAL GIFT MASTERCARD ارایه می شود.

با این نوع مستر کارت نیز می توانید انواع پرداخت های آنلاین را انجام دهید و موجودی آن را به صورت ریال برداشت کنید.

هزینه صدور این کارت ها بسیار پایین تر از انواع دیگر بوده و امکان صدور کارت با نام کاربر در نوع VIRTUAL GIFT MASTERCARD و استفاده در دستگاه POS در نوع GIFT MASTERCARD وجود دارد.

گیفت کارت دارای محدودیت هایی مثل شارژ مجدد و تمدید کارت و عدم قابلیت استفاده از طریق دستگاه خود پرداز است. و در واقع با اتمام وجه موجود در آن٬ منقضی خواهد شد. در صورتی که با مطالعه جدول پاسخ سوالتان را دریافت نکردید٬ از تیم پشتیبانی یک پی بپرسید.

دریافت گیفت کارت
مستر کارت گیفت

مستر کارت مجازی

با مستر کارت مجازی در واقع هیچ کارت فیزیکی در دست ندارید بنابراین قابلیت استفاده از طریق دستگاه خودپرداز و POS را ندارد ولی با دریافت مشخصات کارت همانند مستر کارت فیزیکی می توانید پرداخت های آنلاین خود را انجام دهید و آن را مجددا شارژ و تمدید کنید. هزینه این کارت بسیار کمتر از مستر کارت فیزیکی است.

اگر در رابطه با مسترکارت مجازی سوالی دارید از تیم پشتیبانی یک پی بپرسید.

دریافت مستر کارت مجازی
مستر کارت مجازی
انواع هزینه ها BLACK PLATINUM GOLD BLUE VIRTUAL GIFT VIRTUAL GIFT
صدور کارت 80 یورو 60 یورو 40 یورو 10 یورو 15 یورو 10 یورو
صدور IBAN مجازی 40 یورو 40 یورو 40 یورو ندارد ندارد ندارد
هزینه ی سالانه 30 یورو 30 یورو ندارد ندارد ندارد ندارد
هزینه ی ماهیانه 5 یورو 3 یورو 2 یورو 1 یورو ندارد ندارد
کارمزد شارژ کارت 1% (حداقل 2.5 یورو) 1% (حداقل 2.5 یورو) 1% (حداقل 2.5 یورو) 1% (حداقل 2.5 یورو) ندارد ندارد
کارمزد تبدیل ارز 3% 3% 3% 3% 3% 3%
کارکزد کارت به کارت (بین کارت های شخص) 0.5% (حداقل 0.25 یورو) 0.5% (حداقل 0.25 یورو) 0.5% (حداقل 0.25 یورو) 0.5% (حداقل 0.25 یورو) ندارد ندارد
کارمزد کارت به کارت (بین سایر کارت ها) 2% (حداقل 1 یورو) 2% (حداقل 1 یورو) 2% (حداقل 1 یورو) 2% (حداقل 1 یورو) ندارد ندارد
دریافت وجه از ATM 2.5% (حداقل 1.5 یورو) 2.5% (حداقل 1.5 یورو) 2.5% (حداقل 1.5 یورو) ندارد ندارد ندارد
هزینه ی صدور مجدد 15 یورو 15 یورو 15 یورو ندارد ندارد ندارد
بازیابی رمز کارت 15 یورو 15 یورو 15 یورو ندارد ندارد ندارد
فعال سازی مجدد ( برای کارتهایی که بیش از 90 روز استفاده نشده باشند.) 10 یورو 10 یورو 10 یورو 3 یورو 3 یورو 3 یورو
غیر فعال کردن کارت 10 یورو 10 یورو 10 یورو 10 یورو ندارد ندارد
استعلام آنلاینگ گردش حساب رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان رایگان
استعلام موجودی از ATM در اتحادیه اروپا رایگان 1 یورو 1 یورو ندارد ندارد ندارد
استعلام موجودی از ATM خارج از اتحادیه اروپا 3.5 یورو 3.5 یورو 3.5 یورو ندارد ندارد ندارد
خرید از POS در اتحادیه اروپا (به ازای هر تراکنش) 0 0 0 ندارد 1 یورو ندارد
خرید از POS خارج از اتحادیه اروپا (به ازای هر تراکنش) 1 یورو 1 یورو 1 یورو ندارد 1 یورو ندارد

* هزینه سالانه و ماهانه به صورت جداگانه دریافت می شود.

* در صورت عدم موجودی در حساب به محض اولین شارژ برداشت می شود.

* در صورت خرید با ارزهای غیر از یورو 3% از حساب کم می شود.

عدم مشاهده همه

همراهان ما

Transfer money testimonial

:آقای ابراهیمی

با عرض سلام و خسته نباشید

پسرم به تازگی مقیم کشور سوئد شده و نیاز بود تا برای او پول ارسال کنم. تا قبل از آشنایی با شرکت شما این کار را از طریق صرافی ها انجام می دادم که بسیار زمان بر و پرهزینه بود. ولی پس از جستجو در اینترنت به سایت یک پی برخوردم که به معنای واقعی بهترین راهکار برای مشکل من است. ابتدا گمان می کردم که این شرکت یک صرافی آنلاین است و با همان هزینه های سنگین صرافی در ایران مواجه خواهم بود، ولی الان به راحتی و با صرف وقت و هزینه کمتر انتقال وجه خود را انجام می دهم. امیدوارم خانواده های دیگری که مانند من با این مشکل مواجه هستند با شما آشنا شوند

با سپاس از کار ارزشمندتان

Transfer money testimonial

- نیما از برلین : من در برلین زندگی می کنم و صاحب یک کسب و کار کوچک هستم. همیشه سعی داشتم از فریلنسرهای ایرانی در کسب و کارم استفاده کنم اما با انتقال وجه و ارسال پول به ایران برای آنها مشکل داشتم. اما از زمانی که با خدمات یک پی آشنا شدم می توانم به صورت فوری و امن ارسال پول به ایران را بدون نیاز به صرافی انجام دهم.

Transfer money testimonial

نیلوفر از ایران : من امروز اتفاقی با سایت شما آشنا شدم و دقیقا مشکلم این بود که می خواستم از یک شرکت فرانسوی کار فریلنسری بگیرم اما با مشکل ارسال پول به ایران مواجه بودم،حالا با ثبت نام در سایت یک پی مشکل انتقال وجه به ایران برایم حل شد و به راحتی می توانم بدون نیاز به صرافی از فرانسه پول دریافت کنم.

Transfer money testimonial

خانم ایزدپناه از ایران : من یک فروشگاه اینترنتی صنایع دستی دارم، پیام های زیادی از کاربران خارج از ایران داشتم که با مشکل انتقال پول از اروپا به ایران مواجه بودند. در اینترنت دنبال روش انتقال پول از خارج به ایران گشتم که با سایت یک پی برخورد کردم و در نهایت با گذاشتن درگاه ارزی یک پی مشکل انتقال وجه به ایران را برطرف کردم.

Transfer money testimonial

من به عنوان یک ایرانی مقیم انگلستان زمان زیادی دنبال صرافی آنلاین می گشتم تا بتوانم انتقال ارز به ایران یا انتقال پول از ایران به خارج از کشور را انجام دهم. ولی متاسفانه در چند سال گذشته موفق به یافتن صرافی آنلاین که بتواند کار انتقال ارز را سریع، امن و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد را پیدا نکردم. بعد از اینکه با خدمات یک پی برای انتقال ارز از خارج به ایران با استفاده از کارتهای اعتباری و نقدی ویزا و مستر آشنا شدم ، یه راحتی می توانم یورو و پوند را در کوتاهترین زمان به ایران انتقال دهم.

تماس با ما