یک پی اولین درگاه پرداخت ارزی برای فروش به خارج از ایران

سال‌هاست که تراکنش‌های مالی میان درگاه‌های پرداخت ریالی و ارزی با دشواری مواجه است. به این معنی که ایرانیان با کارت‌های شتاب خود امکان جابه‌جایی پول از درگاه های ارزی را ندارند و بالعکس امکان انتقال پول با کارت های اعتباری مانند مستر کارت و ویزا کارت نیز از طریق درگاه های ریالی وجود ندارد. حال ماموریت تیم یک‌پی ارائه درگاه پرداخت ارزی برای وبسایت های ایرانی در بستری امن و مقرون به صرفه و هم‌ردیف با کلاس جهانی جهت انجام تراکنش‌های آسان و بین‌المللی است.

ثبت نام
Payment gateway hero area

توسعه کسب و کار با درگاه پرداخت بین المللی یک پی

امروزدر ایران شاهد رشد و توسعه مثبت کسب‌ و کارهای آنلاین هستیم. بیزنس‌هایی که از طریق آن فرد یا افرادی خوشفکر، با ایده های نو، در جست‌وجوی روش هایی برای کسب درآمد و ارائه انبوه محصولات یا خدمات هستند.

اگر جزو افرادی هستید که می‌خواهید کسب‌ و کار خود را خارج از مرزها گسترش دهید، قطعا نگرانی‌هایی در این رابطه برای شما وجود دارد و مهم‌ترین آن‌ها دشواری فروش محصول یا خدمات به خارج از کشور و نحوه دریافت پول به دلیل عدم وجود درگاه پرداخت ارزی مناسب است. یک پی می تواند شما را در این راه یاری کند.

فروش به خارج از کشور با درگاه ارزی یک پی

درگاه آنلاین یک پی به شما کمک می کند تا به وسعت جهان تراکنش های مالی داشته باشید.

دریافت درگاه

درگاه پرداخت ارزی برای چه کسانی مناسب است؟

Payment gateway services

ارائه خدمات IT در ایران درمقایسه با سایر کشورها بسیار ارزان و مقرون‌به‌صرفه است و کمپانی‌های خارجی همواره تمایل زیادی به همکاری با افراد و شرکت‌ها در این زمینه دارند.

وب‌سایت‌های داخلی فروش محصولات یا خدماتی مثل کتاب‌های صوتی، آزمون‌های آنلاین، ارائه خدمات هاست، پلتفرم‌های ثبت نام همایش‌ها و...هم نمونه‌هایی از این دست هستند که مشتری‌های زیادی در خارج از ایران در انتظار ارائه خدمات از سوی آن‌ها هستند. حالا با برداشته شدن سد پرداخت آنلاین ریالی و امکان نصب درگاه پرداخت ارزی شما هم می‌توانید جای خود را در این بازار جهانی پیدا کنید.


Payment gateway groupساخت درگاه پرداخت ارزی جهت ارائه خدمات IT

دغدغه بسیاری از افراد خارج از کشور این است که پس از پیدا کردن هتل و پروازها و خدمات دلخواهشان در ایران، چگونه از طریق درگاه پرداخت ارزی امن وجه خود را به آسانی و با سرعت جا‌به جا کنند. اگر در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنید و به دنبال تسهیل ارائه خدمات به مشتری‌ها و همچنین دریافت آسان و سریع وجوه هستید، راه برای شما هم باز شده است! شما با نصب درگاه پرداخت ارزی یک پی بر روی وبسایت خود می توانید خدمات توریستی خود را به سراسر دنیا ارائه کنید.


  • Payment gateway taxi خدمات حمل و نقل
  • Payment gateway plane پرواز
  • Payment gateway wave سیم کارت
  • Payment gateway hotel هتل

خدمات توریستی ساخت درگاه پرداخت ارزی برای خدمات توریستی
Payment gateway brain

با هم دنیا را تغییر دهیم

همیشه شاهد آن بودیم که در زمان بروز مشکلات برای کشور عزیزمان ایران؛ همنوعان متعهد و مسئول ما به واسطه همدلی با هم وطنانمان به یاری شتافتند و از کشورهای دور و نزدیک و از ادیان و ملیت های گوناگون نشان دادند که نسبت به این مسائل بی تفاوت نیستند. تیم یک پی هم سعی دارد در حمایت از این حرکت خیرخواهانه همراه مردم عزیز باشد و در این راستا برای وب سایت های فعال در امور خیریه داخل ایران درگاه پرداخت رایگان ارائه دهد.

دریافت درگاه پرداخت رایگان جهت امور خیریه

بازارهای جدید را شناسایی کنید!

اگر تولید کننده هستید و دنبال راه حلی برای فروش به خارج از کشور هستید، کار شما آسان است چرا که می‌توانید انواع تراکنش‌های ارزی خود را با کمترین هزینه و با اطمینان با استفاده از درگاه پرداخت ارزی یک‌پی انجام دهید. تراکنش‌ها به این صورت است که پس از پرداخت توسط مشتری، شما پول را با واحد ارزی دلخواهتان در کمتر از چند ساعت دریافت خواهید کرد.


Payment gateway group دریافت درگاه ارزی برای فروش به خارج از کشور
Yekpay delivery

همین حالا ثبت نام کنید

ثبت نام
Suitable gateway

نحوه عملکرد

1- ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری (برای اطلاعات بیشتر به بخش انواع حساب کاربری مراجعه کنید.)

2- به بخش ایجاد درگاه در حساب کاربری خود بروید و اطلاعات وبسایت خود و نوع درگاه پرداخت (درگاه پرداخت ارزی – درگاه پرداخت ریالی) مورد نیاز خود را وارد کنید.

3- پس از بررسی اطلاعات وبسایت شما توسط تیم یک پی یک ایمیل جهت تایید درخواست درگاه پرداخت اینترنتی برای شما ارسال می شود.

4- با دریافت درگاه پرداخت اینترنتی یک پی خدمات و محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه کنید.

یک پی چطور کار می کند؟