دستگاه کارت خوان ارزی یک پی

مشتری های جهانی داشته باشید

از مشتری های خارجی با کارت ویزا و مستر پول دریافت کنید و به صورت آنی از حساب خود برداشت کنید

چرا کارت خوان ارزی یک پی؟

یک پی برای اولین بار در ایران٬ با ارائه دستگاه پوز ارزی٬ پرداخت پول با کارت های ویزا و مستر را امکان پذیر می کند. کارتخوان سیار ارزی یک پی با سرعت ارتباطی بسیار بالا و قابلیت برداشت آنی به صورت ریالی گزینه مناسبی برای مراکزی با مراجعه کنندگان خارجی است.

دریافت کارت خوان یک پی

سریع، حرفه ای و مقرون به صرفه

مزایا و قابلیت های دستگاه کارت خوان یک پی

  • امکان استفاده از کارت های مستر و ویزا
  • امکان برداشت وجه واریزی در لحظه و به صورت آنی
  • امکان اتصال به انواع نرم‌افزارهای فروشگاهی
  • امکان دریافت گزارش‌های آنلاین و شخصی‌سازی شده از طریق وب‌سایت یک پی
  • ارائه خدمات تسهیم مبالغ به چند حساب بانکی
  • امکان پرداخت انواع قبوض جریمه و عوارض
  • خرید شارژ تلفن همراه تمامی اپراتورها
  • اعلام موجودی
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته یک پی
P.O.S. issuing

انواع دستگاه کارت خوان یک پی

GPRS P.O.S.

سیار (4G-5G)

این نوع از پایانه فروش برای ارتباط به مرکز، نیازمند سیم‌کارت است و از اینترنت دیتا استفاده می‌کند.

wifi P.O.S.

بیسیم (Wifi)

این نوع از دستگاه پوز فروشگاهی، برای برقراری اتصال نیازمند اینترنت WiFi است که در یک محدوده‌ی تقریبا 30 متری قابل استفاده به صورت سیار است.

خدمات یک پی

همراهان ما

Transfer money testimonial

- نیما از برلین : من در برلین زندگی می کنم و صاحب یک کسب و کار کوچک هستم. همیشه سعی داشتم از فریلنسرهای ایرانی در کسب و کارم استفاده کنم اما با انتقال وجه و ارسال پول به ایران برای آنها مشکل داشتم. اما از زمانی که با خدمات یک پی آشنا شدم می توانم به صورت فوری و امن ارسال پول به ایران را بدون نیاز به صرافی انجام دهم.

Transfer money testimonial

نیلوفر از ایران : من امروز اتفاقی با سایت شما آشنا شدم و دقیقا مشکلم این بود که می خواستم از یک شرکت فرانسوی کار فریلنسری بگیرم اما با مشکل ارسال پول به ایران مواجه بودم،حالا با ثبت نام در سایت یک پی مشکل انتقال وجه به ایران برایم حل شد و به راحتی می توانم بدون نیاز به صرافی از فرانسه پول دریافت کنم.

Transfer money testimonial

خانم ایزدپناه از ایران : من یک فروشگاه اینترنتی صنایع دستی دارم، پیام های زیادی از کاربران خارج از ایران داشتم که با مشکل انتقال پول از اروپا به ایران مواجه بودند. در اینترنت دنبال روش انتقال پول از خارج به ایران گشتم که با سایت یک پی برخورد کردم و در نهایت با گذاشتن درگاه ارزی یک پی مشکل انتقال وجه به ایران را برطرف کردم.

Transfer money testimonial

من به عنوان یک ایرانی مقیم انگلستان زمان زیادی دنبال صرافی آنلاین می گشتم تا بتوانم انتقال ارز به ایران یا انتقال پول از ایران به خارج از کشور را انجام دهم. ولی متاسفانه در چند سال گذشته موفق به یافتن صرافی آنلاین که بتواند کار انتقال ارز را سریع، امن و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد را پیدا نکردم. بعد از اینکه با خدمات یک پی برای انتقال ارز از خارج به ایران با استفاده از کارتهای اعتباری و نقدی ویزا و مستر آشنا شدم ، یه راحتی می توانم یورو و پوند را در کوتاهترین زمان به ایران انتقال دهم.

تماس با ما