درباره یک پی

در ﮐﻨﺎر ﻫﻢ رﺷﺪ ﺧﻮاﻫﯿﻢ ﮐﺮد


 

 

پلتفرم یک پی به عنوان پلی بین شبکه پرداخت بین المللی و شبکه بانکی کشور در سال 1394 در قالب یک استارت آپ توسط جمعی از مدیران با تجربه کشورمان در حوزه واردات و صادرات و جمعی از فارغ التحصیلان از برترین دانشگاه های کشور شروع به فعالیت کرد. این مجموعه پس از 2 سال در سال 1396 نسخه اول پلتفرم یک پی را ارائه داد که با استقبال خوب افراد، فری لنسرها و کسب و کارهایی که قابلیت ارائه خدمات و محصولات به مشتریان و کارفرمایان خارج از کشور را داشتند مواجه شد.

در ادامه با تاسیس رسمی شرکت راهکار پرداز یک پی این فعالیت ها در قالب جدید گسترش یافت و نسخه دوم پلتفرم یک پی با قابلیت های جدید ارائه شد. در شدیدترین و سخت ترین شرایط اقتصادی، یک پی رسالت خود را تسهیل تراکنش های بین المللی برای افراد، فری لنسرها و کسب و کارهای ایرانی جهت صادرات خرد تبیین کرده است.

پتانسیل بالای جوانان و کسب و کارهای این مرز و بوم در ارائه خدمات و محصولات در بازارهای جهانی و یاری کشور عزیزمان جهت ارزآوری مقوله ای است که در سالهای اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

در سال 1398 یک پی بر حسب ارائه برترین تکنولوژی های پرداخت در حوزه بین الملل بر اساس توسعه اقتصادی بر پایه دانش و تحقیق که منجر به نوآوری و تجاری سازی گردید که این امر ارزش افزوده فراوانی برای افراد و کسب و کارهای ایرانی ایجاد نموده است، توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکت دانش بنیان مورد تایید قرار گرفت. سپس با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری مفتخر به دریافت ایزو 9001 و ایزو 27001 گردید.

یک پی مفتخر است در سالهای اخیر در شرایط سخت اقتصادی توانسته است که مورد اعتماد تعدادی کثیری از کسب و کارهای خصوصی، شرکت های خلاق و دانش بنیان و نیز سازمان ها اعم از گردشگری، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و … بوده است. یک پی همواره تلاش خود را در راستای “احراز جایگاه و سهم مناسب برای اقتصاد دانش‌بنیان در فضای مجازی در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی کشور و برنامه‌ریزی همه‌جانبه برای بهبود شرایط کسب و کار مرتبط با فناوری‌های مجازی و بهره‌گیری از فرصت‌های اشتغال‌زایی و نیز رونق محتوا، خدمات و تجارت در این عرصه.” به کار گرفته است.