با خیال راحت ، آنلاین و سریع مبالغ بین‌المللی خود را دریافت کنید

شرکت دانش‌بنیان‌ یک‌پی از سال ۱۳۹۶ با ارائه زیر‌ساخت‌های دریافت آنلاین درآمد بین‌المللی، تلاش می‌کند تجربه شیرینی را در دریافت درآمد خُرد از خارج کشور به هزاران کسب‌و‌کار ایرانی که محصولات و خدمات خود را به خارج از کشور صادر می‌کنند، ارائه دهد.

یک پی را انتخاب میکنم چون ...

جامعیت

راه‌کارهای دریافت درآمد آنلاین یک‌پی مبتنی بر زیرساخت‌های بانکی شبکه ویزا-مستر است که بیش از چهار میلیارد نفر در سراسر دنیا توانایی پرداخت از طریق آن را دارند.

کیفیت

یک‌پی همواره می‌کوشد به کسب و کارهای ایرانی بهترین خدمات و پشتیبانی را برای دریافت درآمد از خارج کشور ارائه کند و خانواده بزرگی از صادرکنندگان ایرانی را ایجاد کند.

امنیت

راهکارهای ارائه شده توسط یک‌پی به دلیل استفاده از زیرساخت‌های رسمی و امن‌بین‌المللی،‌مورد‌اعتمادکسب‌وکارهای ایرانی و پرداخت کنندگان به ایشان از خارج کشور هستند

سهولت

مشتریان یک‌پی بدون نیاز به ثبت شرکت و افتتاح حساب در خارج از کشور می‌توانند درآمد‌های خود را از طریق راهکارهای آنلاین یک‌پی به راحتی در داخل ایران دریافت کنند. 

درباره یک پی بیشتر بدانید

دست آورد های ما در سال 1395

هسته اولیه یک‌پی در سال 1395 و در قالب یک تیم با ایده اولیه تسهیل دریافت وجوه بین‌المللی شروع به فعالیت کرد.

دست آورد های ما در سال 1397

این مجموعه پس از 2 سال در 1397 اولین راهکار خود را ارائه داد که با اقبال خوب فریلنسرها و کسب‌وکارهایی که قابلیت ارائه خدمات و محصولات به مشتریان و کارفرمایان خارج از کشور را داشتند مواجه شد.

دست آورد های ما در سال 1398

در سال 1399 یک‌پی با شناسایی نیازهای جدید مشتریان خود، اقدام به توسعه راهکارهای دریافت درآمد آنلاین از خارج کشور نمود و توانست با ارائه خدمات جدید، خانواده مشتریان خود را بزرگ‌تر کند.  

چشم انداز یک‌پی ...

خانواده یک‌پی امروز شامل بیش از هزاران کسب‌وکار ایرانی است که با استفاده از خدمات دریافت درآمد بین‌المللی به سادگی محصولات و خدمات خود را به خارج از کشور صادر می‌کنند. امروز یک‌پی پس از ایجاد ثبات در خدمات خود به دنبال توسعه سرویس‌های جدید است تا بتواند خانواده بزرگ‌تری از صادرکنندگان ایرانی را در کنار خود داشته باشد و همچنین جمع گسترده‌تری از کسب‌وکارهای ایرانی بتوانند خدمات و محصولات خود را بدون داشتن دغدغه دریافت درآمد از خارج کشور، صادر کنند. 

ماموریت ما در یک‌پی

ماموریت ما در یک‌پی ساده کردن پیچیدگی‌های مربوط به دریافت درآمدهای خُرد حاصل از صادرات برای کسب‌وکارهای ایرانی از طریق توسعه روش‌های امن مبتنی بر شبکه پرداخت جهانی است. یک‌پی در کنار کسب‌وکارهای ایرانی است تا مشتریان این کسب‌و‌‌کار ها از خارج کشور بتوانند بدون نگرانی و پیچیدگی از طریق روش‌های رایج بین‌المللی در ازای دریافت خدمات و محصولات ایرانی، وجوه خود را به شما پرداخت کنند. 

کلام آخر ...

مفتخریم در سال‌های اخیر توانسته‌ایم با جلب اعتماد تعداد کثیری از کسب‌وکارهای خصوصی، شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان و نیز سازمان‌ها اعم از گردشگری، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، پلتفرم های تولید محتوا، پلتفرم‌ های اموزشی  و… رسالت خود را تحقق بخشیم. همواره تلاش کرده‌ایم نیازهای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط را در اولویت عملکرد خود قرار دهیم و در کنار استارتاپ‌ها، کسب‌وکارها و شرکت‌های دانش‌بنیان باشیم.